Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brzostek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Brzostek – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Brzostek to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Brzostek. To my zaangażujemy się w przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Brzostek oferuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Brzostek oraz skup domów Brzostek – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o następne rynki. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Brzostek cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brzostek pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Brzostek – 5 kroków

  Skup nieruchomości Brzostek to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą możemy kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Brzostek to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania poprzedzone jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Brzostek wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze pozytywy oraz wady danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, proponuje wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listem czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Brzostek dzieli się skup mieszkań za gotówkę Brzostek, skup domów Brzostek oraz skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Brzostek. Kupimy też dom do generalnego remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie i odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty zaplanowywany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w okolicy sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia czasu wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie należności to najmilszy punkt w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brzostek zwykle uiszcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli sprzedający preferuje wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – również w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Brzostek w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ