Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wojcieszów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Wojcieszów – szybka transakcja

Skup nieruchomości Wojcieszów to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest trudnym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Wojcieszów. To my zaangażujemy się w przekazanie domu finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Wojcieszów zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Wojcieszów i skup domów Wojcieszów – poznaj nas

Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie oferty o następne tereny. Propozycję pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Wojcieszów cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wojcieszów rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Wojcieszów – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Wojcieszów to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena napotka się z zgodą właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Wojcieszów to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Wojcieszów wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze plusy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem bądź podczas spotkania.

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości za gotówkę Wojcieszów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wojcieszów, skup domów Wojcieszów a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Wojcieszów. Nabędziemy też dom z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie i odsprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Akceptacja oferty cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich niedogodności. Odciążymy Państwa też z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

Przekazanie gotówki

Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wojcieszów najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli klient wolałby wpłatę przelewem, należności wpłacane są na wskazany numer konta – także w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Wojcieszów w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

Ograniczone formalności

Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ