Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Piastów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Piastów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Piastów to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Piastów. To my przejmiemy przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Piastów gwarantuje uczciwą wycenę mieszkania. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Piastów oraz skup domów Piastów – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie oferty o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Piastów cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Piastów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Piastów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Piastów to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Piastów to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu poprzedzone zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Piastów przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy dokument, w którym opisane zostają kluczowe plusy i negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na podstawie przekazanych raportów, proponuje wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Piastów obejmuje skup mieszkań za gotówkę Piastów, skup domów Piastów a także skup gruntów. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Piastów. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także wszelkich trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata należności to najmilszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Piastów zwykle uiszcza należność w formie gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeśli właściciel wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Piastów w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ