Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Leśnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Leśnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Leśnica to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Leśnica. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania końcowemu klientowi, wyręczając sprzedających z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Leśnica oferuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Leśnica oraz skup domów Leśnica – poznaj nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Leśnica może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Leśnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Leśnica – 5 kroków

  Skup nieruchomości Leśnica to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta napotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Leśnica to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Leśnica prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym nakreślone są główne zalety oraz negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analizująca, na bazie dostarczonych materiałów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Leśnica mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Leśnica, skup domów Leśnica a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Leśnica. Odkupimy również dom z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo a także wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Leśnica zazwyczaj uiszcza opłatę w postaci gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli sprzedający życzy sobie wpłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – również w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Leśnica w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy umowę oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ