Naszym atutem jest
zdecydowanie, szybkość
i płynność finansowa

Skup mieszkań z problemami – Twoja szansa
na sprzedaż problematycznej nieruchomości
Działamy na terenie całego kraju,
skupując nieruchomości z problemami prawnymi
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Co to jest skup nieruchomości z problemami?

  Co należy rozumieć przez nieruchomości z problemami prawnymi? Jest to bardzo szerokie i ogólne pojęcie, pod które można podciągnąć wiele sytuacji. Sprzedaż mieszkania z problemami prawnymi jest zazwyczaj bardzo trudna. Po pierwsze dlatego, że ciężko znaleźć zdecydowanego kupca, który świadomie zgodzi się na zakup takiej nieruchomości, nie obawiając się związanych z tym problemów. Po drugie dlatego, że w niektórych przypadkach możliwość sprzedaży budynku zależy od tego, czy problem zostanie rozwiązany. Ty nie musisz się tym przejmować. Odkupimy od ciebie każdą problematyczną nieruchomość, niezależnie od tego jaki będzie mieć problem.

  Skup mieszkań z problemami – prosta droga do wolności finansowej

  Po co utrzymywać mieszkanie, z którego nie możesz korzystać? Płacić czynsz, opłaty za media i ponosić inne koszta, kiedy po prostu możesz sprzedać tę nieruchomość, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na to, na co masz po prostu ochotę! Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz tego dokonać.

  Skup mieszkań z problemami – prawo własności

  Nieprzeprowadzone do końca postępowanie spadkowe, a w efekcie nie wyłonienie prawomocnych właścicieli nieruchomości. To bardzo częsta, a jednocześnie problematyczna sytuacja. Jak można jej zapobiegać? Dokładając należytej staranności już od momentu przyjęcia spadku. Jeśli jednak jest już na to za późno, jedynym rozwiązaniem może być nasz skup nieruchomości z problemami. Płacimy za nie gotówką, a cała transakcja odbywa się w kancelarii notarialnej.

  Skup nieruchomości z problemami – zadłużenie

  Dług na mieszkaniu, domu lub działce to poważny problem. Szczególnie jeśli jest to dług z wpisem do hipoteki. Co można wówczas zrobić? Pozostaje albo wcześniejsza spłata zadłużenia, albo sprzedaż nieruchomości i zapis w akcie notarialnym, że środki ze sprzedaży w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na spłatę zadłużenia. W każdym z tych przypadków służymy Państwu radą i pomocą. Zapraszamy do kontaktu, celem uzyskania szczegółowych informacji.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ