Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Konin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Konin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Konin to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Konin. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Konin oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Konin oraz skup domów Konin – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe tereny. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Konin cieszy się zaufaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Konin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Konin – jak to działa?

  Skup nieruchomości Konin to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta spotka się z aprobatą klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Konin to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Konin prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym opisane zostają kluczowe atuty i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Konin dzieli się skup mieszkań za gotówkę Konin, skup domów Konin oraz skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Konin. Skupimy również mieszkanie do gruntownego remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zredukować Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Konin najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli sprzedający woli opłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Należności najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Konin w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ