Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zwierzyniec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zwierzyniec – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Zwierzyniec to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Zwierzyniec. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zwierzyniec oferuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Zwierzyniec oraz skup domów Zwierzyniec – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie oferty o nowe tereny. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zwierzyniec może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zwierzyniec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zwierzyniec – jak to działa?

  Skup nieruchomości Zwierzyniec to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta zetknie się z akceptacją kontrahenta, w umówionym terminie i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zwierzyniec to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zwierzyniec prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy raport, w którym opisane zostają główne atuty oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się kwoty skupu i jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zwierzyniec dzieli się skup mieszkań za gotówkę Zwierzyniec, skup domów Zwierzyniec i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Zwierzyniec. Kupimy też nieruchomość do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej rozpoczyna drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty ustalany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie konkretnego nie określamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz innych trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Wręczenie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zwierzyniec zwykle wręcza należność pod postacią gotówki, podczas spotkania u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać bez końca. W razie, jeżeli właściciel życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Zwierzyniec w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ