Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lublin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lublin – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Lublin to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych problemów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Lublin. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lublin zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem środków, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Lublin oraz skup domów Lublin – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie aktywności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Lublin cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lublin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lublin – 5 kroków

  Skup nieruchomości Lublin to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja spotka się z aprobatą klienta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w formie gotówki albo przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lublin to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu poprzedzone jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lublin wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone są najważniejsze plusy i negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu i jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, listem czy też w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Lublin mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Lublin, skup domów Lublin i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Lublin. Nabędziemy także mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie i sprzedania z zyskiem, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Dzień wizyty umawiany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż i innych problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lublin najczęściej przekazuje opłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający woli uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Lublin w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty oraz dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ