Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zator

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zator – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zator to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich problemów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Zator. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zator proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Zator i skup domów Zator – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie oferty o nowe lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Zator może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zator udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zator – jak to działa?

  Skup nieruchomości Zator to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą możemy przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zator to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Zator prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy dokument, w którym opisane są kluczowe pozytywy oraz wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, ustala kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie wartości skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zator podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zator, skup domów Zator a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Zator. Skupimy też mieszkanie która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a następnie odsprzedania z profitem, stąd z przyjemnością zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na drugi etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie nikogo nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Wyręczymy Cię również z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zator najczęściej uiszcza wpłatę w formie gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy właściciel preferuje wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – także w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Zator w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ