Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szamotuły

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szamotuły – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Szamotuły to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Szamotuły. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Szamotuły zawsze przedstawia uczciwą wycenę domu. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Szamotuły i skup domów Szamotuły – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szamotuły może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szamotuły pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szamotuły – 5 kroków

  Skup nieruchomości Szamotuły to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z akceptem właściciela, w ustalonym terminie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szamotuły to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Szamotuły prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach i sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają główne pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może nastąpić przez telefon, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Szamotuły dzieli się skup mieszkań za gotówkę Szamotuły, skup domów Szamotuły a także skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Szamotuły. Kupimy również nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, dlatego bez problemu zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza należy do sprzedającego – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na podróż a także wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności umówienia terminu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Wypłata gotówki to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szamotuły zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór pieniędzy od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli klient życzy sobie uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Szamotuły w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ