Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobra

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobra – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dobra to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Dobra. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dobra oferuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Dobra i skup domów Dobra – o nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie działalności o kolejne tereny. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Dobra może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobra udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobra – jak to działa?

  Skup nieruchomości Dobra to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta zetknie się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dobra to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Dobra prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy raport, w którym przedstawione są kluczowe plusy oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie przekazanych zapisów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację tyczącą się ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobra obejmuje skup mieszkań za gotówkę Dobra, skup domów Dobra oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Dobra. Nabędziemy również dom z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja oferty cenowej otwiera następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo i wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa także z konieczności ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Odbiór pieniędzy to najmilszy etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobra najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli klient preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Dobra w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ