Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kunów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kunów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kunów to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Kunów. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kunów proponuje niezaniżoną wycenę domu. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kunów i skup domów Kunów – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie aktywności o nowe rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z pobliskich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kunów może poszczycić się uznaniem wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kunów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kunów – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kunów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z aprobatą sprzedającego, w umówionym terminie oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie należności – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kunów to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kunów prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze pozytywy a także minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kunów dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kunów, skup domów Kunów oraz skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Kunów. Odkupimy również mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, dlatego z ochotą zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych problemów. Zwolnimy Państwa też z obowiązku dogadania czasu wizyty w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kunów zwykle przekazuje opłatę w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli klient woli wpłatę przelewem, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Kunów w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ