Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Miasteczko Śląskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Miasteczko Śląskie – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Miasteczko Śląskie to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Miasteczko Śląskie. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Miasteczko Śląskie gwarantuje adekwatną wycenę domu. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Miasteczko Śląskie i skup domów Miasteczko Śląskie – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o następne rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Miasteczko Śląskie może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Miasteczko Śląskie pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Miasteczko Śląskie – jak to działa?

  Skup nieruchomości Miasteczko Śląskie to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – do ręki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Miasteczko Śląskie to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Miasteczko Śląskie prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze pozytywy i wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie zgromadzonych materiałów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie ceny skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Miasteczko Śląskie podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Miasteczko Śląskie, skup domów Miasteczko Śląskie oraz skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Miasteczko Śląskie. Odkupimy też dom z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie i odsprzedania z profitem, a więc chętnie zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania zaplanowywany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż a także jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Cię też z konieczności ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Miasteczko Śląskie zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie należności od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie oszukańcze albo na wypłatę trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania u notariusza. Środki najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności określi klient, dzięki skup mieszkań Miasteczko Śląskie w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ