Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Trzebnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Trzebnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Trzebnica to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć tych problemów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Trzebnica. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Trzebnica oraz skup domów Trzebnica – o nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Trzebnica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Trzebnica to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z aprobatą właściciela, w umówionym terminie i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Trzebnica to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Trzebnica prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze plusy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie przekazanych zapisów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie ceny skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Trzebnica, skup domów Trzebnica a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Trzebnica. Kupimy też nieruchomość do generalnego odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa też z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Odbiór gotówki to najmilszy moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica zawsze wręcza należność pod postacią gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na należności będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli kontrahent preferowałby wpłatę na konto bankowe, środki przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Trzebnica w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ