Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Słubice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Słubice – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Słubice to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Słubice. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Słubice proponuje niezaniżoną wycenę domu. Akcept właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Słubice i skup domów Słubice – o nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie działalności o następne obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Słubice może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Słubice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Słubice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Słubice to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Słubice to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Słubice prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy raport, w którym przedstawione zostają główne zalety i minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych materiałów, proponuje wartość skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego decyzja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, listem czy też podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Słubice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Słubice, skup domów Słubice a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Słubice. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc z ochotą zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera następny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania ustalany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Słubice zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli sprzedający życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Słubice w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ