Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ząbki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ząbki – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Ząbki to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie bywa trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Ząbki. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania końcowemu klientowi, zwalniając Cię z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Ząbki gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Ząbki i skup domów Ząbki – o nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie działalności o następne obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Ząbki może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ząbki rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ząbki – jak to działa?

  Skup nieruchomości Ząbki to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ząbki to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Ząbki prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan domu na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety a także minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, określa kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Ząbki podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ząbki, skup domów Ząbki oraz skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Ząbki. Kupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a później sprzedaży z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Termin wizyty planowany jest razem z klientem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dojazd i innych problemów. Odciążymy Państwa także z konieczności ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Odbiór gotówki to najmilszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ząbki zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas spotkania u notariusza. Przyjęcie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli właściciel preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, środki wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania u notariusza. Należności zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Ząbki w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ