Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bolesławiec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bolesławiec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Bolesławiec to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Bolesławiec. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Bolesławiec zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Bolesławiec i skup domów Bolesławiec – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie oferty o kolejne tereny. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Bolesławiec może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bolesławiec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bolesławiec – jak to działa?

  Skup nieruchomości Bolesławiec to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza nastąpi wręczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Bolesławiec to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Bolesławiec wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, proponuje wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bolesławiec podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Bolesławiec, skup domów Bolesławiec oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Bolesławiec. Kupimy też dom która wymaga odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja wartości wyceny przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na podróż a także jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Wypłata należności to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bolesławiec zwykle przekazuje należność w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy kontrahent wolałby opłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Bolesławiec w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Redagujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ