Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ziębice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ziębice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ziębice to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Ziębice. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, odciążając właścicieli z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Ziębice oferuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Ziębice i skup domów Ziębice – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie aktywności o kolejne lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Ziębice może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ziębice rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ziębice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Ziębice to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja napotka się z zgodą sprzedającego, w umówionym czasie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ziębice to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Ziębice wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym nakreślone są najistotniejsze zalety a także mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie przekazanych raportów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ziębice dzieli się skup mieszkań za gotówkę Ziębice, skup domów Ziębice oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Ziębice. Odkupimy również dom do gruntownego odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, a więc chętnie zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera drugi etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa też z konieczności ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ziębice zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W razie, gdy kontrahent wolałby wpłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na określony numer konta – również w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Ziębice w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ