Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pilzno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pilzno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pilzno to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Pilzno. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki końcowemu nabywcy, zwalniając sprzedających z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Pilzno oferuje adekwatną propozycję cenową działki. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pilzno oraz skup domów Pilzno – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o dalsze tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część Polski, by ocenić nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pilzno cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pilzno pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pilzno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pilzno to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą kontrahenta, w ustalonym czasie i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pilzno to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie własności zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pilzno wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym nakreślone są główne atuty i wady wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listownie czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pilzno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Pilzno, skup domów Pilzno oraz skup działek. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Pilzno. Skupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a następnie odsprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż a także innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania daty wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najmilszy moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pilzno zawsze wręcza należność pod postacią gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Przyjęcie pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na należności będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, gdy właściciel woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – tak samo w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Pilzno w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ