Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jasień

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jasień – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Jasień to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta we własnym zakresie jest niełatwym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych kłopotów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Jasień. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania końcowemu klientowi, wyręczając sprzedających z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Jasień zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Jasień i skup domów Jasień – o nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Jasień cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jasień rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jasień – 5 kroków

  Skup nieruchomości Jasień to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta zetknie się z akceptem sprzedającego, w umówionym terminie i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Jasień to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Jasień prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie analizy dokumentujemy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najważniejsze pozytywy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, proponuje cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję odnośnie ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Jasień podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Jasień, skup domów Jasień a także skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Jasień. Nabędziemy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie i sprzedaży z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na paliwo a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię również z konieczności dogadania daty spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jasień zawsze wręcza opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, gdy kontrahent woli wpłatę przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Jasień w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę jak i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ