Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tolkmicko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tolkmicko – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Tolkmicko to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie zdaje się być niełatwym zadaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Tolkmicko. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu końcowemu klientowi, wyręczając sprzedających z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Tolkmicko zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu domu. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Tolkmicko i skup domów Tolkmicko – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie działalności o następne lokalizacje. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tolkmicko cieszy się rekomendacją wielu kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tolkmicko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tolkmicko – jak to działa?

  Skup nieruchomości Tolkmicko to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą możemy nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym dniu i w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Tolkmicko to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Tolkmicko prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym nakreślone są najistotniejsze zalety i minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych materiałów, określa kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą ceny skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Tolkmicko dzieli się skup mieszkań za gotówkę Tolkmicko, skup domów Tolkmicko oraz skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Tolkmicko. Skupimy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia planowany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz innych trudności. Zwolnimy Państwa również z obowiązku ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tolkmicko zawsze przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W razie, jeżeli sprzedający preferowałby wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także w czasie wizyty u notariusza. Należności zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Tolkmicko w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ