Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kozienice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Kozienice – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Kozienice to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kozienice. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kozienice gwarantuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Kozienice i skup domów Kozienice – o nas

Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o następne lokalizacje. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część Polski, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kozienice może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kozienice pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Kozienice – 5 kroków

Skup nieruchomości Kozienice to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym czasie i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie należności – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kozienice to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Przejęcie mieszkania zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Kozienice prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone są kluczowe atuty a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych raportów, określa cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą wartości skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Kozienice dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kozienice, skup domów Kozienice a także skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaproponujemy pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Kozienice. Kupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a później sprzedania z profitem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

Wizyta u notariusza

Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej rozpoczyna następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

Wręczenie pieniędzy

Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kozienice najczęściej uiszcza należność pod postacią gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli właściciel woli uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Kozienice w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ