Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Korfantów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Korfantów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Korfantów to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie jest ciężkim zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Korfantów. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Korfantów zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę domu. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Korfantów oraz skup domów Korfantów – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie działalności o następne obszary. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Korfantów może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Korfantów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Korfantów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Korfantów to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Korfantów to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Korfantów prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu na zdjęciach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze plusy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie dostarczonych raportów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego aprobata determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Korfantów obejmuje skup mieszkań za gotówkę Korfantów, skup domów Korfantów i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Korfantów. Odkupimy też nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania planowany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – absolutnie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż i innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Korfantów zawsze uiszcza należność w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać tygodniami. W przypadku, jeżeli kontrahent wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Korfantów w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ