Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczawno-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczawno-Zdrój – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Szczawno-Zdrój to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest trudnym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich problemów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Szczawno-Zdrój. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, zwalniając Cię z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawno-Zdrój gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Szczawno-Zdrój i skup domów Szczawno-Zdrój – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie aktywności o kolejne lokalizacje. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawno-Zdrój może pochwalić się rekomendacją wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczawno-Zdrój pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczawno-Zdrój – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Szczawno-Zdrój to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym czasie i w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szczawno-Zdrój to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie własności zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Szczawno-Zdrój wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach a także redagujemy dokument, w którym przedstawione są najważniejsze atuty oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na bazie przekazanych dokumentów, ustala wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą ceny skupu i jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić przez telefon, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczawno-Zdrój dzieli się skup mieszkań za gotówkę Szczawno-Zdrój, skup domów Szczawno-Zdrój a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaproponujemy wsparcie, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Szczawno-Zdrój. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Wypłata należności to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawno-Zdrój zawsze uiszcza opłatę w formie gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli kontrahent życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Szczawno-Zdrój w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ