Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bełchatów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Bełchatów – szybka transakcja

Skup nieruchomości Bełchatów to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być nieprostym zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Bełchatów. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Bełchatów oferuje adekwatną wycenę domu. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Bełchatów oraz skup domów Bełchatów – poznaj nas

Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie działalności o kolejne rynki. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Bełchatów może poszczycić się uznaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bełchatów pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Bełchatów – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Bełchatów to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena zetknie się z akceptem właściciela, w zaplanowanym dniu i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie należności – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Bełchatów to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Wycena wartości

Przekazanie gruntu rozpoczęte jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Bełchatów przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy dokument, w którym nakreślone są kluczowe pozytywy oraz negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Bełchatów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Bełchatów, skup domów Bełchatów oraz skup gruntów. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy pomoc, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Bełchatów. Kupimy również mieszkanie do generalnego odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

Podpisanie aktu notarialnego

Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż oraz wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa też z konieczności ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

Odbiór należności

Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bełchatów zwykle wręcza należność w formie gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać bez końca. W razie, jeżeli sprzedający wolałby opłatę przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Bełchatów w ciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

Niewiele formalności

Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ