Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie bywa trudnym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Tomaszów Mazowiecki gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Tomaszów Mazowiecki i skup domów Tomaszów Mazowiecki – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z okolicznych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tomaszów Mazowiecki może pochwalić się pozytywną opinią wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tomaszów Mazowiecki pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tomaszów Mazowiecki – 5 kroków

  Skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja napotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Tomaszów Mazowiecki to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze atuty a także wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie przekazanych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Tomaszów Mazowiecki dzieli się skup mieszkań za gotówkę Tomaszów Mazowiecki, skup domów Tomaszów Mazowiecki i skup gruntów. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaoferujemy pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Tomaszów Mazowiecki. Nabędziemy również mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy dom w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w okolicy klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Wypłata gotówki to wyczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tomaszów Mazowiecki zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy klient życzy sobie wpłatę przelewem, środki uiszczane są na podany numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Tomaszów Mazowiecki w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ