Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zgierz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zgierz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Zgierz to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę bywa ciężkim zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Zgierz. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową domu. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zgierz i skup domów Zgierz – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie aktywności o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz cieszy się zaufaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zgierz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Zgierz to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta zetknie się z akceptacją klienta, w umówionym dniu i w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym nastąpi wręczenie należności – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zgierz to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Zgierz prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan domu na fotografiach a także przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, określa kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz dzieli się skup mieszkań za gotówkę Zgierz, skup domów Zgierz i skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Zgierz. Kupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja propozycji cenowej inicjuje kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin wizyty ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także wszelkich trudności. Wyręczymy Cię też z konieczności dogadania daty spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to najmilszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli klient preferuje opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Należności zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Zgierz w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ