Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tarczyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tarczyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Tarczyn to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Tarczyn. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Tarczyn proponuje uczciwą propozycję cenową domu. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Tarczyn oraz skup domów Tarczyn – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tarczyn może poszczycić się uznaniem wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tarczyn rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarczyn – jak to działa?

  Skup nieruchomości Tarczyn to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy sumę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja napotka się z akceptem klienta, w umówionym terminie oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – do ręki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Tarczyn to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Tarczyn prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy raport, w którym opisane są kluczowe atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych zapisów, ustala cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się wartości skupu a jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarczyn dzieli się skup mieszkań za gotówkę Tarczyn, skup domów Tarczyn a także skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Tarczyn. Kupimy także nieruchomość do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap współpracy – wizytę u notariusza. Czas wizyty umawiany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo i innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tarczyn zwykle przekazuje opłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, jeżeli kontrahent preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na podany numer konta – również podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Tarczyn w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ