Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pruszków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pruszków – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pruszków to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie jest trudnym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Pruszków. To my zaangażujemy się w przekazanie działki końcowemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Pruszków i skup domów Pruszków – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o następne lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pruszków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pruszków to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena napotka się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już u notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pruszków to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pruszków przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają główne plusy a także negatywy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie ceny skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pruszków, skup domów Pruszków oraz skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Pruszków. Nabędziemy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę i sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna następny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza i przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najmilszy krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków zwykle przekazuje opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na należności trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy kontrahent życzy sobie wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także w czasie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Pruszków w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ