Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jelcz-Laskowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Jelcz-Laskowice – szybka transakcja

Skup nieruchomości Jelcz-Laskowice to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Jelcz-Laskowice. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Jelcz-Laskowice gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Jelcz-Laskowice i skup domów Jelcz-Laskowice – kim jesteśmy?

Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie oferty o następne lokalizacje. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Jelcz-Laskowice cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jelcz-Laskowice udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Jelcz-Laskowice – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Jelcz-Laskowice to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki lub przelewem.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jelcz-Laskowice to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Przejęcie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Jelcz-Laskowice przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy dokument, w którym opisane zostają najważniejsze atuty a także mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na bazie dostarczonych materiałów, ustala wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może odbyć się przez telefon, listownie czy też podczas spotkania.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Jelcz-Laskowice obejmuje skup mieszkań za gotówkę Jelcz-Laskowice, skup domów Jelcz-Laskowice oraz skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Jelcz-Laskowice. Skupimy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

Wizyta w kancelarii notarialnej

Akceptacja propozycji cenowej przenosi nas na kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia terminu wizyty u notariusza a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

Wypłata należności

Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jelcz-Laskowice zawsze wręcza należność w postaci gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli kontrahent preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Jelcz-Laskowice w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

Tylko podstawowe formalności

Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ