Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wronki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wronki – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wronki to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie bywa niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Wronki. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Wronki zawsze przedstawia adekwatną wycenę mieszkania. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Wronki oraz skup domów Wronki – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o następne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wronki może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wronki pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wronki – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wronki to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptem właściciela, w ustalonym dniu i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wronki to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności poprzedzone jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Wronki prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze pozytywy i minusy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się wartości skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Wronki mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wronki, skup domów Wronki i skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Wronki. Odkupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a później sprzedaży z zyskiem, dlatego z ochotą kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna kolejny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz innych trudności. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia daty spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wronki zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać bez końca. W sytuacji, jeśli sprzedający woli uiszczenie należności przelewem, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Wronki w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ