Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Skępe

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Skępe – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Skępe to sposób na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa nieprostym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Skępe. To my zaangażujemy się w przekazanie działki końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Skępe proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Skępe oraz skup domów Skępe – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Skępe cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Skępe pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Skępe – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Skępe to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z zgodą kontrahenta, w ustalonym czasie i w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Skępe to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Skępe prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym opisane są główne zalety oraz negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie dostarczonych materiałów, określa kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Skępe podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Skępe, skup domów Skępe i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Skępe. Odkupimy również dom która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a następnie sprzedania z profitem, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej rozpoczyna następny etap procesu – wizytę u notariusza. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Skępe zazwyczaj wręcza należność w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy musieli czekać bez końca. W przypadku, jeżeli sprzedający życzy sobie uiszczenie należności na konto bankowe, środki uiszczane są na określony numer konta – również w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Skępe w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ