Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świebodzice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świebodzice – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Świebodzice to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie zdaje się być nieprostym zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Świebodzice. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając sprzedających z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Świebodzice oferuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Świebodzice i skup domów Świebodzice – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o nowe rynki. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Świebodzice może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świebodzice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świebodzice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Świebodzice to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Świebodzice to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Świebodzice przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty oraz wady wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych materiałów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie wartości skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może nastąpić telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świebodzice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Świebodzice, skup domów Świebodzice a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Świebodzice. Kupimy również mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, dlatego chętnie nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja wartości wyceny inicjuje następny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, aby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świebodzice zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy kontrahent życzy sobie opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Świebodzice w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ