Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bytom Odrzański

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bytom Odrzański – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Bytom Odrzański to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych problemów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Bytom Odrzański. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański oferuje niezaniżoną wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Bytom Odrzański oraz skup domów Bytom Odrzański – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie działalności o nowe tereny. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bytom Odrzański pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański – jak to działa?

  Skup nieruchomości Bytom Odrzański to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta zetknie się z aprobatą klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Bytom Odrzański to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie własności rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Bytom Odrzański prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze plusy oraz minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na gruncie przekazanych raportów, ustala kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie wartości skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański obejmuje skup mieszkań za gotówkę Bytom Odrzański, skup domów Bytom Odrzański oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Bytom Odrzański. Skupimy także dom do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię także z obowiązku dogadania terminu wizyty u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór należności

  Przekazanie pieniędzy to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański zazwyczaj wręcza należność w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Przyjęcie należności od razu, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy kontrahent preferuje opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję wypłaty należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Bytom Odrzański w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ