Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koźmin Wielkopolski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Koźmin Wielkopolski – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Koźmin Wielkopolski to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie takich problemów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Koźmin Wielkopolski. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Koźmin Wielkopolski proponuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Koźmin Wielkopolski i skup domów Koźmin Wielkopolski – kim jesteśmy?

Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne tereny. Propozycję pomocy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Koźmin Wielkopolski może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Koźmin Wielkopolski rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Koźmin Wielkopolski – 5 kroków

Skup nieruchomości Koźmin Wielkopolski to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym czasie i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki lub przelewem.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Koźmin Wielkopolski to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Nabycie mieszkania zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Koźmin Wielkopolski przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy raport, w którym opisane są kluczowe pozytywy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na bazie zgromadzonych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie kwoty skupu a jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Koźmin Wielkopolski mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Koźmin Wielkopolski, skup domów Koźmin Wielkopolski oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Koźmin Wielkopolski. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc chętnie kupimy dom w niezadowalającym stanie.

Wizyta w kancelarii notarialnej

Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona blisko właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z obowiązku dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Koźmin Wielkopolski zawsze przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Otrzymanie należności od razu, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę przelewem, środki wpłacane są na wskazany numer konta – także w trakcie wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Koźmin Wielkopolski w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ