Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kożuchów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kożuchów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kożuchów to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kożuchów. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kożuchów oferuje uczciwą propozycję cenową działki. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kożuchów oraz skup domów Kożuchów – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie oferty o kolejne lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kożuchów cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kożuchów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kożuchów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kożuchów to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta zetknie się z zgodą kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym nastąpi wręczenie należności – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kożuchów to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Kożuchów prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kożuchów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kożuchów, skup domów Kożuchów a także skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Kożuchów. Nabędziemy także nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje drugi etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności dogadania daty spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Odbiór należności to najmilszy etap w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kożuchów zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać miesiącami. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby opłatę przelewem, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również w czasie spotkania w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Kożuchów w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ