Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oświęcim

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oświęcim – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Oświęcim to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie jest niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich problemów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Oświęcim. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim proponuje adekwatną propozycję cenową działki. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Oświęcim oraz skup domów Oświęcim – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o nowe tereny. Ofertę współpracy skierowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oświęcim udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Oświęcim to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia podamy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja spotka się z zgodą sprzedającego, w umówionym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Oświęcim to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Oświęcim przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają główne plusy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, proponuje wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim obejmuje skup mieszkań za gotówkę Oświęcim, skup domów Oświęcim i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Oświęcim. Odkupimy także dom do gruntownego odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a następnie odsprzedania z profitem, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Czas tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do sprzedającego – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku umówienia czasu spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oświęcim najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie należności od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli klient preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Należności najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Oświęcim w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę jak i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ