Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Środa Śląska

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Środa Śląska – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Środa Śląska to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie bywa nieprostym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich problemów, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Środa Śląska. To my przejmiemy sprzedanie działki finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Środa Śląska zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Środa Śląska i skup domów Środa Śląska – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, żeby ocenić nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Środa Śląska może poszczycić się rekomendacją wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Środa Śląska udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Środa Śląska – 5 kroków

  Skup nieruchomości Środa Śląska to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z akceptem klienta, w zaplanowanym terminie i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Środa Śląska to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności rozpoczęte jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Środa Śląska wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze plusy oraz wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się wartości skupu a jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Środa Śląska obejmuje skup mieszkań za gotówkę Środa Śląska, skup domów Środa Śląska a także skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy pomoc, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Środa Śląska. Kupimy również dom do generalnego remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia planowany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich niedogodności. Odciążymy Cię również z konieczności umówienia czasu spotkania u notariusza i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Środa Śląska zazwyczaj przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy klient preferuje wpłatę przelewem, należności wpłacane są na określony numer konta – tak samo w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Środa Śląska w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ