Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Siewierz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Siewierz – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Siewierz to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Siewierz. To my przejmiemy przekazanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Siewierz oferuje uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Siewierz oraz skup domów Siewierz – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o dalsze tereny. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Siewierz może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Siewierz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Siewierz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Siewierz to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptem właściciela, w ustalonym terminie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie pieniędzy – do ręki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Siewierz to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Siewierz prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze pozytywy a także wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na bazie dostarczonych materiałów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Siewierz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Siewierz, skup domów Siewierz a także skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Siewierz. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc chętnie nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca a także innych problemów. Wyręczymy Cię również z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Siewierz zwykle uiszcza wpłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać bez końca. W przypadku, jeżeli klient wolałby uiszczenie należności przelewem, należności wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Środki zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Siewierz w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ