Prowadzimy skup
udziałów nieruchomości
na terenie całego kraju

Posiadasz problematyczne udziały w nieruchomości? Zamiast generować dla Ciebie zyski,
oznaczają coraz większe wydatki i straty?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Możesz nam sprzedać udziały spadkowe, udziały w mieszkaniach, domach i działkach

  Kto i kiedy otrzymuje udział w nieruchomości?

  Najczęstszą przyczyną jest dziedziczenie udziałów. Otrzymując w spadku pewną część domu, mieszkania lub działki, stajemy się jej ułamkowym właścicielem. Nasz udział jest określony w spadku. Mając np. 1/2 udziałów w nieruchomości, de facto jesteś właścicielem połowy domu lub mieszkania. Jednak w dalszym ciągu musisz je dzielić z drugą osobą. Oznacza to duże problemy, szczególnie jeśli nie możecie dojść do wzajemnego porozumienia. Konieczność wykonania kosztownych remontów, na które druga strona się nie godzin. Nie partycypowanie w opłatach za media. Zupełnie inna wizja użytkowania obiektu. Kiedy nie widać szansy na porozumienie, jedyna opcja to udziały w nieruchomości sprzedaż za gotówkę.

  Co zyskasz współpracując z nami

  Skup udziałów spadkowych to realna szansa dla Ciebie i swojej rodziny. Skorzystaj z niej, jeśli chcesz szybko uwolnić się od wielu problemów, z jakimi mierzyłeś się już długi czas. Możesz liczyć na nasze fachowe podejście oraz profesjonalne doradztwo. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego nawet najtrudniejsze sprawy nie są dla nas tajemnicą. Jakie realne korzyści możesz uzyskać, nawiązując z nami współpracę?

  Gotówka do ręki

  Za sprzedaż udziałów w nieruchomościach płacimy gotówką lub przelewem na konto.

  Poczucie bezpieczeństwa

  Skup udziałów w nieruchomości zawsze ma postać aktu notarialnego, gwarantującego bezpieczeństwo.

  Szybka finalizacja

  Cała transakcja może być zrealizowana w ciągu kilku kolejnych dni roboczych.

  Profesjonalne doradztwo

  Nasi specjaliści bezpłatnie pomogą wybrać najkorzystniejszą formę sprzedaży udziałów spadkowych.

  Jak przebiega skup udziałów spadkowych

  Swoje udziały w nieruchomości można sprzedać w tradycyjny sposób, wystawiając klasyczne ogłoszenie. Szansa na to że znajdzie się chętny, są jednak niewielkie. Zakup udziałów w nieruchomości wiąże się z wieloma problemami. Aby był opłacalny, należałoby go sprzedać w niskiej cenie. To z kolei nie zawsze opłaca się właścicielowi. Rozumiemy to i mamy własną propozycję. Skup udziałów w nieruchomości za gotówkę. Odkupimy od ciebie udziały w dowolnej nieruchomości na terenie kraju, płacąc gotówką do ręki. Działy szybko i solidnie, gwarantując pełne wsparcie działu prawnego oraz niezbędną pomoc w finalizacji całego zamówienia. Podoba Ci się nasza propozycja? Sprawdź zatem jak przebiega skup udziałów w nieruchomościach.

  Skup udziałów nieruchomości – co skupujemy?

  Udziały w mieszkaniach

  Skup udziałów spadkowych w mieszkaniach to jedna z najchętniej wybieranych usług z naszej oferty. Możesz nam sprzedać swój częściowy udział w mieszkaniu, które odziedziczyłeś. Może to być mieszkanie wymagające remontu, znajdujące się w bloku lub kamienicy. Odkupimy od Ciebie twój udział, płacąc za niego gotówką. O swojej transakcji nie musisz informować pozostałych współwłaścicieli.

  Udziały w domach

  Prowadzimy skup udziałów nieruchomości – budynków mieszkalnych. Niezależnie od tego, czy jesteś współwłaścicielem domu, w którym został wykonany podział fizyczny czy nie, odkupimy od Ciebie twój udział. Może on dotyczyć budynku współczesnego lub wzniesionego kilka dekad temu. Stan techniczny – dowolny. Może to być budynek wymagający kapitalnego remontu.

  Udziały w gruntach

  Skup udziałów w nieruchomości gruntowej, np. działce budowlanej, polu rolnym czy siedlisku to szansa na dodatkową gotówkę dla Ciebie. Wiemy jak szybko i sprawnie przeprowadzić taką transakcję, tak by zapewniał Ci maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, że oprócz korzystnej wyceny, możesz również liczyć na nasze fachowe doradztwo i kompleksową pomoc prawno-notarialną.

  Udziały w garażach

  Może się to wydawać mało prawdopodobne, ale odziedziczyć można również udział w garażu. Wbrew pozorom i garaże mogą mieć wysoką wartość, szczególnie jeśli są zlokalizowane w centrum miasta. Nie chcesz się jednak męczyć z współwłaścicielem? Nie musisz. Skup udziałów nieruchomości użytkowych, takich jak garaże to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę na skup udziałów spadkowych w garażach.

  Udziały w lokalach użytkowych

  Odziedziczenie udziału w budynku usługowym, handlowym lub produkcyjnym daje wiele możliwości. Możesz w tym miejscu otworzyć działalność lub sprzedać nam swój udział. Zapłacimy Ci za niego korzystną cenę – gotówką lub przelewem. To również my zajmiemy się wszystkimi formalnościami – przygotujemy umowę, skontaktujemy się z notariuszem, a nawet opłacimy wszystkie wymagane koszta notarialne.

  Udziały w mieszkaniu z lokatorem

  Najtrudniejszym udziałem w nieruchomości będzie oczywiście udział w mieszkaniu z lokatorem. W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma problemami: współwłaścicielem oraz lokatorem, które to mieszkanie zajmuje. Na szczęście dla nas takie sprawy to codzienność. Wiemy jak je rozwiązać, oferując Ci korzystny cenowo skup udziałów w nieruchomościach z lokatorami lub innymi wadami prawnymi.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ