Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chocianów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chocianów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Chocianów to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Chocianów. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Chocianów i skup domów Chocianów – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o nowe rynki. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów cieszy się zaufaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chocianów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Chocianów to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z akceptem sprzedającego, w ustalonym terminie i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Chocianów to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Chocianów prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze atuty oraz minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych zapisów, proponuje kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie ceny skupu i jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów dzieli się skup mieszkań za gotówkę Chocianów, skup domów Chocianów a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Chocianów. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo a także wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chocianów zwykle wręcza należność w postaci gotówki, podczas spotkania u notariusza. Odbiór należności od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na podany numer konta – również w czasie wizyty u notariusza. Środki zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Chocianów w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ