Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ruda Śląska

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ruda Śląska – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Ruda Śląska to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Ruda Śląska. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Ruda Śląska zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Ruda Śląska oraz skup domów Ruda Śląska – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o kolejne obszary. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część kraju, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Ruda Śląska może pochwalić się pozytywną opinią wielu klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ruda Śląska rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ruda Śląska – jak to działa?

  Skup nieruchomości Ruda Śląska to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptem sprzedającego, w ustalonym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ruda Śląska to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu rozpoczęte zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Ruda Śląska prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze plusy i minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Ruda Śląska obejmuje skup mieszkań za gotówkę Ruda Śląska, skup domów Ruda Śląska i skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Ruda Śląska. Odkupimy również mieszkanie do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ruda Śląska najczęściej wręcza należność pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, jeżeli sprzedający wolałby opłatę przelewem, środki wpłacane są na wskazany numer konta – również w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Środki zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość otrzymania należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Ruda Śląska w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy umowę oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ