Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ostrzeszów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ostrzeszów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ostrzeszów to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być trudnym zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Ostrzeszów. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, odciążając właścicieli z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Ostrzeszów proponuje uczciwą wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Ostrzeszów oraz skup domów Ostrzeszów – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o dalsze lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Ostrzeszów może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ostrzeszów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ostrzeszów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Ostrzeszów to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy kwotę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym terminie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już u notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ostrzeszów to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Ostrzeszów prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz sporządzamy dokument, w którym opisane są najważniejsze atuty i wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na podstawie przekazanych materiałów, określa cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje informację odnośnie ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem czy też podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ostrzeszów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ostrzeszów, skup domów Ostrzeszów oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Ostrzeszów. Kupimy także mieszkanie do generalnego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedaży z profitem, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja wartości wyceny przenosi nas na następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z konieczności dogadania daty spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ostrzeszów zawsze uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać bez końca. W sytuacji, jeżeli sprzedający preferowałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również w trakcie spotkania u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Ostrzeszów w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ