Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Płock

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Płock – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Płock to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Płock. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Płock gwarantuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Płock i skup domów Płock – o nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Płock może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Płock pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Płock – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Płock to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym terminie i we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Płock to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Płock prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze plusy a także wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Płock obejmuje skup mieszkań za gotówkę Płock, skup domów Płock a także skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Płock. Kupimy też dom do gruntownego odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc z przyjemnością nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept propozycji cenowej inicjuje drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Wypłata gotówki

  Odbiór gotówki to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Płock zawsze uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W razie, jeśli sprzedający preferowałby uiszczenie należności przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Płock w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ