Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łobez

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łobez – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Łobez to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie bywa ciężkim wyzwaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Łobez. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Łobez oferuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Łobez i skup domów Łobez – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o dalsze tereny. Ofertę współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Łobez cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łobez rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łobez – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Łobez to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta zetknie się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – do ręki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Łobez to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie gruntu rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Łobez wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu na fotografiach i sporządzamy raport, w którym nakreślone są kluczowe plusy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Łobez obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łobez, skup domów Łobez i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Łobez. Nabędziemy też mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a później sprzedaży z zyskiem, dlatego chętnie kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin wizyty zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – absolutnie żadnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona blisko właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż i innych niedogodności. Wyręczymy Cię również z obowiązku ustalenia terminu spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najmilszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łobez zwykle uiszcza opłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na wypłatę trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli kontrahent wolałby uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję przekazania pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Łobez w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ