Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Czeladź

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Czeladź – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Czeladź to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Czeladź. To my przejmiemy przekazanie domu końcowemu klientowi, odciążając właścicieli z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Czeladź oferuje uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Czeladź oraz skup domów Czeladź – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne rynki. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Czeladź może pochwalić się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Czeladź udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Czeladź – jak to działa?

  Skup nieruchomości Czeladź to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą możemy nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zgodą sprzedającego, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Czeladź to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Czeladź przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają kluczowe plusy oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych materiałów, określa cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje informację dotyczącą wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Czeladź obejmuje skup mieszkań za gotówkę Czeladź, skup domów Czeladź a także skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Czeladź. Nabędziemy również mieszkanie do generalnego remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż oraz innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Czeladź zwykle wręcza wpłatę w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli właściciel wolałby uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość otrzymania pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Czeladź w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ