Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jawor

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jawor – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Jawor to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Jawor. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości ostatecznemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Jawor zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Jawor oraz skup domów Jawor – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie aktywności o następne rynki. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Jawor może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jawor rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jawor – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Jawor to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z aprobatą klienta, w ustalonym dniu oraz w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu u notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Jawor to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie mieszkania zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Jawor wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze pozytywy oraz wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie dostarczonych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą wartości skupu a jego decyzja warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Jawor dzieli się skup mieszkań za gotówkę Jawor, skup domów Jawor a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Jawor. Skupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Termin wizyty zaplanowywany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd oraz wszystkich innych trudności. Odciążymy Państwa także z konieczności umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jawor zazwyczaj wręcza opłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli sprzedający preferowałby uiszczenie należności przelewem, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Jawor w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ