Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jaworzyna Śląska

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jaworzyna Śląska – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Jaworzyna Śląska to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Jaworzyna Śląska. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając Cię z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzyna Śląska gwarantuje adekwatną wycenę działki. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Jaworzyna Śląska oraz skup domów Jaworzyna Śląska – o nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie oferty o kolejne lokalizacje. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w jakąkolwiek część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzyna Śląska cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jaworzyna Śląska pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzyna Śląska – 5 kroków

  Skup nieruchomości Jaworzyna Śląska to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena napotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jaworzyna Śląska to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności poprzedzone jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Jaworzyna Śląska przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy raport, w którym przedstawione zostają kluczowe zalety i minusy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie przekazanych raportów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzyna Śląska dzieli się skup mieszkań za gotówkę Jaworzyna Śląska, skup domów Jaworzyna Śląska a także skup działek. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Jaworzyna Śląska. Skupimy także mieszkanie do generalnego remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a później odsprzedania z profitem, stąd z ochotą zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Dzień wizyty zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż i wszelkich niedogodności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby do minimum pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzyna Śląska zawsze uiszcza opłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli klient woli uiszczenie należności na konto bankowe, należności wpłacane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Jaworzyna Śląska w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ