Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie bywa nieprostym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych problemów, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Wielkopolski gwarantuje uczciwą wycenę domu. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Gorzów Wielkopolski i skup domów Gorzów Wielkopolski – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie oferty o dalsze obszary. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Wielkopolski cieszy się uznaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gorzów Wielkopolski rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Wielkopolski – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z aprobatą kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Gorzów Wielkopolski to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym nakreślone są najważniejsze zalety i minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Wielkopolski mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Gorzów Wielkopolski, skup domów Gorzów Wielkopolski oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Gorzów Wielkopolski. Kupimy również nieruchomość do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, a więc z ochotą zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja wartości wyceny inicjuje następny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona w okolicy klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo a także jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię także z obowiązku dogadania czasu wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Wypłata gotówki to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Wielkopolski zazwyczaj uiszcza wpłatę w postaci gotówki, podczas spotkania u notariusza. Odbiór gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na wypłatę trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, gdy klient wolałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Gorzów Wielkopolski w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ