Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski oferuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski i skup domów Ostrowiec Świętokrzyski – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o nowe tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja spotka się z zgodą kontrahenta, w umówionym terminie oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w formie gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne zalety oraz wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na bazie dostarczonych zapisów, określa cenę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski dzieli się skup mieszkań za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski, skup domów Ostrowiec Świętokrzyski a także skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Ostrowiec Świętokrzyski. Kupimy też dom która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap procesu – spotkanie u notariusza. Dzień wizyty umawiany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca a także innych trudności. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia daty wizyty w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wypłata pieniędzy to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ostrowiec Świętokrzyski zazwyczaj przekazuje opłatę w formie gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Odbiór gotówki bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli właściciel preferuje wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także w trakcie spotkania u notariusza. Środki zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ